GSM: 605 229 377
NASZA MISJA KONTAKT GALERIA O FIRMIE USŁUGI
 

Energooszczędne i ekologiczne pompy ciepła jako ogrzewanie dla domu

Ekologiczne a zarazem energooszczędne pompy ciepła stają się co raz popularniejszym sposobem zapewnienia ciepła w domu.Chcą nadążyć za nowoczesnymi technologiami Nasza firma ma w swojej ofercie doradztwo jak i wykonanie instalacji opartych na tych urządzeniach.

Wykonujemy instalacje całych systemów ogrzewania opartych na pompach ciepła jak i montaże samych pomp ciepła. Wsród oferty montażu znajdą państwo szeroka gammę wyboru tych ekologicznych urządzeń. Montujemy urządzenia takich znanych marek jak; Viessmann, Ecotherm, Valliannt, Clima Komfort oraz pozostałych.

Do każdej instalacji pompy ciepła podchodzimy indywidualnie, po przedstawieniu klientowi projektu instalacji ogrzewania opartych na pompie ciepła, doradzamy przy wyborze odpowiedniej pompy ciepła.

Ważnym czynnikiem przy montażu pompy ciepła jest wybór źródła dolnego w przypadku pomp ziemnych oraz odpowiednie rozłożenie czynnika przewodzącego ciepło.

Wykonujemy Nasze usługi przeprowadzając niezbędne obliczenia, bez realizacji projektu nie podejmujemy się montażu pomp ciepła ziemnych.

W Naszej ofercie znajdą państwo również pompy ciepła typu powietrze-powietrze. Jest to najmniej zawansowany system, pomimo tego wydajny chociaż nie tak samo jak pompy ciepła ziemne. Wybór odpowiedniego typu pompy ustalamy po kontakcie osobistym.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i kontaktu.
 
 
Grzejnik żeliwny żeberkowy miniatura
Ogrzewanie Podłogowe miniatura
Ogrzewanie Podłogowe parter miniatura
Zasobnik i elektronika sterująca kolektora słonecznego
Montaż wanny - biały montaż miniatura
Montaż sedesu do zabudowy
 
W dobie rosnących cen opału i paliw dużą popularność zaczynają zyskiwać kominki z płaszczem wodnym. Dobrze jest rozważyć podczas budowy domu wykorzystanie i wybór odpowiedniego kominka z płaszczem wodnym. Jeżeli dopiero ...
Czytaj artykuł
Te pytanie sobie zadaje każdy, kto zamierza zainwestować w odnawialne źródła energii jakimi są bez wątpienia kolektory słoneczne. Wielu ludzi skłania się ku temu rozwiązaniu dzięki oszczędnościom jakie można wygener...
Czytaj artykuł
Każdy z Nas budując swoje pierwsze gniazdko rodzinne zazwyczaj zadaje sobie te pytanie. Co okaże się lepszym systemem rozprowadzającym ciepło po Naszym nowym domu. I właśnie w tym celu postanowiłem dla Państwa napisać ten artykuł ...
Czytaj artykuł
Już w czasach wynalezienia ognia ludzie wykorzystywali jego siłę do obróbki termicznej żelaza, stali i metali a także stosowali na szeroką skalę do podgrzewania potraw. Do ogrzewania drewnianych chat wykorzystywano jednokomorowe piece, które prz...
Czytaj artykuł

Nastepne »