GSM: 605 229 377
NASZA MISJA KONTAKT GALERIA O FIRMIE USŁUGI
 

MvP™ Instalacje Centralnego Ogrzewania i Systemy Grzewcze

Naszą ofertę instalacji centalnego ogrzewania oraz systemów techniki grzewczej kierujemy zarówno do dużych firm, jednostek sektora publicznego jak i odbiorców prywatnych.

W szerokim asortymencie usług naszej firmy, znajdą państwo zarówno ekologiczne systemy grzewcze lub tradycyjne kotłownie zasilane paliwami, węglem czy nowoczesne piece na ekogroszek. Zajmujemy się modernizacją jak i montażem od podstaw istniejących już instalacji centralnego ogrzewania. Wykonujemy instalacje z nowoczesnych materiałów jak PCV lub tradycyjne oparte na stali lub miedzi. Zajmujemy się także naprawą awarii systemów grzewczych od wycieku grzejnika po awarie pieców.

W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór pieców CO renomowanych producentów. Montujemy piece firm:Vaillant, DEFRO, Kotły Pleszewskie oraz wiele innych. Do wyboru oferujemy montaż kotłów z podajnikiem jak i bez. Pozostały wybór pozostawiamy w gestii klienta.

Nasz klient ma wybór pomiędzy opalaniem domostwa paliwami a wyborem ekologicznej formy ogrzewania. Dlatego w naszej ofercie mamy dla klientów usługi montażu systemów grzewczych opartych o Pompy Ciepła. W naszej ofercie do wyboru markowe pompy takich producentów jak: Viessman, Valliant oraz wiele innych.

Ostatnim krokiem zwieńczającym budowę kotłowni jest montaż grzejników. Tu klient ma naprawdę szeroki wybór; od grzejników żeliwnych po aluminiowe grzejniki, lub kunsztownie wykończone grzejniki ozdobne.

Dla Naszych klientów mamy także w swojej ofercie montaż ogrzewania podłogowego. Od ułożenia, aż po prawidłowy wybór wylewki.

Dla klientów chcących dodać uroku w swoim salonie oferujemy projekt i wykonanie kominków z płaszczem wodnym.

Zapraszamy sie do zapoznania z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.
Grzejnik żeliwny żeberkowyOgrzewanie PodłogowePiec Centralnego ogrzewania
 
 
Piec Centralnego ogrzewania miniatura
Grzejnik żeliwny żeberkowy miniatura
Ogrzewanie Podłogowe parter miniatura
Grzejnik aluminiowy montaż miniatura
Przyłącza wodne wewnątrz lokalu podłoga miniatura
Przyłącza wodne pod wylewkę toaleta miniatura
 
W dobie rosnących cen opału i paliw dużą popularność zaczynają zyskiwać kominki z płaszczem wodnym. Dobrze jest rozważyć podczas budowy domu wykorzystanie i wybór odpowiedniego kominka z płaszczem wodnym. Jeżeli dopiero ...
Czytaj artykuł
Te pytanie sobie zadaje każdy, kto zamierza zainwestować w odnawialne źródła energii jakimi są bez wątpienia kolektory słoneczne. Wielu ludzi skłania się ku temu rozwiązaniu dzięki oszczędnościom jakie można wygener...
Czytaj artykuł
Każdy z Nas budując swoje pierwsze gniazdko rodzinne zazwyczaj zadaje sobie te pytanie. Co okaże się lepszym systemem rozprowadzającym ciepło po Naszym nowym domu. I właśnie w tym celu postanowiłem dla Państwa napisać ten artykuł ...
Czytaj artykuł
Już w czasach wynalezienia ognia ludzie wykorzystywali jego siłę do obróbki termicznej żelaza, stali i metali a także stosowali na szeroką skalę do podgrzewania potraw. Do ogrzewania drewnianych chat wykorzystywano jednokomorowe piece, które prz...
Czytaj artykuł

Nastepne »