GSM: 605 229 377
NASZA MISJA KONTAKT GALERIA O FIRMIE USŁUGI
 

MvP™ Instalacje Centralnego Ogrzewania i Systemy Grzewcze

Naszą ofertę instalacji centalnego ogrzewania oraz systemów techniki grzewczej kierujemy zarówno do dużych firm, jednostek sektora publicznego jak i odbiorców prywatnych.

W szerokim asortymencie usług naszej firmy, znajdą państwo zarówno ekologiczne systemy grzewcze lub tradycyjne kotłownie zasilane paliwami, węglem czy nowoczesne piece na ekogroszek. Zajmujemy się modernizacją jak i montażem od podstaw istniejących już instalacji centralnego ogrzewania. Wykonujemy instalacje z nowoczesnych materiałów jak PCV lub tradycyjne oparte na stali lub miedzi. Zajmujemy się także naprawą awarii systemów grzewczych od wycieku grzejnika po awarie pieców.

W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór pieców CO renomowanych producentów. Montujemy piece firm:Vaillant, DEFRO, Kotły Pleszewskie oraz wiele innych. Do wyboru oferujemy montaż kotłów z podajnikiem jak i bez. Pozostały wybór pozostawiamy w gestii klienta.

Nasz klient ma wybór pomiędzy opalaniem domostwa paliwami a wyborem ekologicznej formy ogrzewania. Dlatego w naszej ofercie mamy dla klientów usługi montażu systemów grzewczych opartych o Pompy Ciepła. W naszej ofercie do wyboru markowe pompy takich producentów jak: Viessman, Valliant oraz wiele innych.

Ostatnim krokiem zwieńczającym budowę kotłowni jest montaż grzejników. Tu klient ma naprawdę szeroki wybór; od grzejników żeliwnych po aluminiowe grzejniki, lub kunsztownie wykończone grzejniki ozdobne.

Dla Naszych klientów mamy także w swojej ofercie montaż ogrzewania podłogowego. Od ułożenia, aż po prawidłowy wybór wylewki.

Dla klientów chcących dodać uroku w swoim salonie oferujemy projekt i wykonanie kominków z płaszczem wodnym.

Zapraszamy sie do zapoznania z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.
Grzejnik żeliwny żeberkowyOgrzewanie PodłogowePiec Centralnego ogrzewania
 
 
Instalacje Kanalizacyjne Pałac Rogalin Toaleta miniatura
Instalacje wodne w Pałacu w Rogalinie miniatura
Ogrzewanie Podłogowe miniatura
Ogrzewanie Podłogowe parter miniatura
Montaż sedesu do zabudowy
Instalacja Centralnego Odkurzacza
 
W dobie rosnących cen opału i paliw dużą popularność zaczynają zyskiwać kominki z płaszczem wodnym. Dobrze jest rozważyć podczas budowy domu wykorzystanie i wybór odpowiedniego kominka z płaszczem wodnym. Jeżeli dopiero ...
Czytaj artykuł
Te pytanie sobie zadaje każdy, kto zamierza zainwestować w odnawialne źródła energii jakimi są bez wątpienia kolektory słoneczne. Wielu ludzi skłania się ku temu rozwiązaniu dzięki oszczędnościom jakie można wygener...
Czytaj artykuł
Każdy z Nas budując swoje pierwsze gniazdko rodzinne zazwyczaj zadaje sobie te pytanie. Co okaże się lepszym systemem rozprowadzającym ciepło po Naszym nowym domu. I właśnie w tym celu postanowiłem dla Państwa napisać ten artykuł ...
Czytaj artykuł
Już w czasach wynalezienia ognia ludzie wykorzystywali jego siłę do obróbki termicznej żelaza, stali i metali a także stosowali na szeroką skalę do podgrzewania potraw. Do ogrzewania drewnianych chat wykorzystywano jednokomorowe piece, które prz...
Czytaj artykuł

Nastepne »