GSM: 605 229 377
NASZA MISJA KONTAKT GALERIA O FIRMIE USŁUGI
 

Historia i informacje o Firmie Mirosław Puczkarski Usługi Instalacyjno-Sanitarne MvP™

Historia naszej firmy sięga roku 1997, kiedy to rozpoczęliśmy działalność na wielkopolskim rynku branży instalacji sanitarnych.

W początkowym okresie naszej działalności, świadczyliśmy drobne usługi z zakresu remontu i montaży instalacji w domach i mieszkaniach wielu naszych Klientów prywatnych. Dzięki fachowo, terminowo i estetycznie wykonanym pracom, zyskaliśmy uznanie w oczach klientów, którym świadczyliśmy usługi. Pozwoliło to nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców prywatnych oraz zaowocowało rozwojem firmy.

Przełomem był dla nas rok 2003, kiedy to realizowaliśmy zlecenie instytucji publicznej w zakresie modernizacji instalacji centralnego ogrzewania w Pałacu w Śmiełowie. Sprostaliśmy powierzonemu nam zadaniu co w przyszłości zaowocowało kolejnymi zleceniami instytucji publicznych:

Wymiana instalacji c.o. w Muzeum Wojska Polskiego w Poznaniu.
Wykonanie pomieszczeń sanitarnych w Muzeum Narodowym w Poznaniu.
Modernizacja instalacji hydrantowej w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Puszczykowie
Budowa hydroforowni w Pałacu w Rogalinie.
Totalizator Sportowy oddział Poznań.

Zadowolenie Klientów z wykonanych usług, sprawiło, że nasza marka stała się rozpoznawalna dla sektora prywatnego. Przyczyniło się to do pozyskania poważnych inwestorów, którzy wybrali naszą markę.

Nasza firma nie spoczywa na laurach; pozyskujemy kolejnych inwestorów, intensywnie rozwijając firmę na rynku instalacji sanitarnych zarówno o zasięgu regionalnym jak i krajowym.

Realizowaliśmy również zlecenia poza regionem na terenie kraju zyskując zaufanie klientów zadowolonych ze współpracy z naszą firmą.

Nasza firma, sukcesywnie nadąża za trendami wprowadzając nowe technologie. W roku 2005 wprowadziliśmy do naszej oferty montaż systemu TC. Kolejnym ważnym posunięciem dla nas było wprowadzenie w roku 2007 wśród naszej bogatej oferty, usług montażu instalacji pomp ciepła i systemów solarnych.

Dynamiczny rozwój naszej firmy pozwala nam na tworzenie nowych miejsc pracy. Nasi pracownicy otrzymują szansę na rozwój biorąc udział w autoryzowanych szkoleniach producentów sprzętu instalatorskiego. Wzięliśmy udział w szkoleniach firm: Valliant, Imergas, Viessmann, Uponor, Geberit i wielu innych. Dobro i bezpieczeństwo pracownika jest w Naszej firmie priorytetem. Kultura osobista naszych pracowników oraz fachowa wiedza, daje naszym klientom powód do zadowolenia z wizyty naszych fachowców.

Obecnie siedziba naszej firmy znajduje się pod adresem:
Usługi Instalacyjno-Sanitarne
Mirosław Puczkarski
ul. Kurowskiego 15
62-032 Luboń

Więcej Informacji Kontaktowych

Zapraszamy do współpracy

Mirosław Puczkarski
 
 
Grzejnik żeliwny żeberkowy miniatura
Ogrzewanie Podłogowe miniatura
Grzejnik aluminiowy montaż miniatura
Kolektor słoneczny montaż na dachu miniatura
Przyłącza wodne rozkład pionowy miniatura
Zasobnik z elektroniką systemu solarnego miniatura
 
W dobie rosnących cen opału i paliw dużą popularność zaczynają zyskiwać kominki z płaszczem wodnym. Dobrze jest rozważyć podczas budowy domu wykorzystanie i wybór odpowiedniego kominka z płaszczem wodnym. Jeżeli dopiero ...
Czytaj artykuł
Te pytanie sobie zadaje każdy, kto zamierza zainwestować w odnawialne źródła energii jakimi są bez wątpienia kolektory słoneczne. Wielu ludzi skłania się ku temu rozwiązaniu dzięki oszczędnościom jakie można wygener...
Czytaj artykuł
Każdy z Nas budując swoje pierwsze gniazdko rodzinne zazwyczaj zadaje sobie te pytanie. Co okaże się lepszym systemem rozprowadzającym ciepło po Naszym nowym domu. I właśnie w tym celu postanowiłem dla Państwa napisać ten artykuł ...
Czytaj artykuł
Już w czasach wynalezienia ognia ludzie wykorzystywali jego siłę do obróbki termicznej żelaza, stali i metali a także stosowali na szeroką skalę do podgrzewania potraw. Do ogrzewania drewnianych chat wykorzystywano jednokomorowe piece, które prz...
Czytaj artykuł

Nastepne »