GSM: 605 229 377
NASZA MISJA KONTAKT GALERIA O FIRMIE USŁUGI
 

Historia i informacje o Firmie Mirosław Puczkarski Usługi Instalacyjno-Sanitarne MvP™

Historia naszej firmy sięga roku 1997, kiedy to rozpoczęliśmy działalność na wielkopolskim rynku branży instalacji sanitarnych.

W początkowym okresie naszej działalności, świadczyliśmy drobne usługi z zakresu remontu i montaży instalacji w domach i mieszkaniach wielu naszych Klientów prywatnych. Dzięki fachowo, terminowo i estetycznie wykonanym pracom, zyskaliśmy uznanie w oczach klientów, którym świadczyliśmy usługi. Pozwoliło to nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców prywatnych oraz zaowocowało rozwojem firmy.

Przełomem był dla nas rok 2003, kiedy to realizowaliśmy zlecenie instytucji publicznej w zakresie modernizacji instalacji centralnego ogrzewania w Pałacu w Śmiełowie. Sprostaliśmy powierzonemu nam zadaniu co w przyszłości zaowocowało kolejnymi zleceniami instytucji publicznych:

Wymiana instalacji c.o. w Muzeum Wojska Polskiego w Poznaniu.
Wykonanie pomieszczeń sanitarnych w Muzeum Narodowym w Poznaniu.
Modernizacja instalacji hydrantowej w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Puszczykowie
Budowa hydroforowni w Pałacu w Rogalinie.
Totalizator Sportowy oddział Poznań.

Zadowolenie Klientów z wykonanych usług, sprawiło, że nasza marka stała się rozpoznawalna dla sektora prywatnego. Przyczyniło się to do pozyskania poważnych inwestorów, którzy wybrali naszą markę.

Nasza firma nie spoczywa na laurach; pozyskujemy kolejnych inwestorów, intensywnie rozwijając firmę na rynku instalacji sanitarnych zarówno o zasięgu regionalnym jak i krajowym.

Realizowaliśmy również zlecenia poza regionem na terenie kraju zyskując zaufanie klientów zadowolonych ze współpracy z naszą firmą.

Nasza firma, sukcesywnie nadąża za trendami wprowadzając nowe technologie. W roku 2005 wprowadziliśmy do naszej oferty montaż systemu TC. Kolejnym ważnym posunięciem dla nas było wprowadzenie w roku 2007 wśród naszej bogatej oferty, usług montażu instalacji pomp ciepła i systemów solarnych.

Dynamiczny rozwój naszej firmy pozwala nam na tworzenie nowych miejsc pracy. Nasi pracownicy otrzymują szansę na rozwój biorąc udział w autoryzowanych szkoleniach producentów sprzętu instalatorskiego. Wzięliśmy udział w szkoleniach firm: Valliant, Imergas, Viessmann, Uponor, Geberit i wielu innych. Dobro i bezpieczeństwo pracownika jest w Naszej firmie priorytetem. Kultura osobista naszych pracowników oraz fachowa wiedza, daje naszym klientom powód do zadowolenia z wizyty naszych fachowców.

Obecnie siedziba naszej firmy znajduje się pod adresem:
Usługi Instalacyjno-Sanitarne
Mirosław Puczkarski
ul. Kurowskiego 15
62-032 Luboń

Więcej Informacji Kontaktowych

Zapraszamy do współpracy

Mirosław Puczkarski
 
 
Kotłownia i piec centralnego ogrzewania miniatura
Instalacje wodne w Pałacu w Rogalinie miniatura
Toalety Pałac Rogalin, montaż instalacji wodnych i kanalizacji miniatura
Ogrzewanie Podłogowe piętro miniatura
Ogrzewanie Podłogowe parter miniatura
Zasobnik i elektronika sterująca kolektora słonecznego
 
W dobie rosnących cen opału i paliw dużą popularność zaczynają zyskiwać kominki z płaszczem wodnym. Dobrze jest rozważyć podczas budowy domu wykorzystanie i wybór odpowiedniego kominka z płaszczem wodnym. Jeżeli dopiero ...
Czytaj artykuł
Te pytanie sobie zadaje każdy, kto zamierza zainwestować w odnawialne źródła energii jakimi są bez wątpienia kolektory słoneczne. Wielu ludzi skłania się ku temu rozwiązaniu dzięki oszczędnościom jakie można wygener...
Czytaj artykuł
Każdy z Nas budując swoje pierwsze gniazdko rodzinne zazwyczaj zadaje sobie te pytanie. Co okaże się lepszym systemem rozprowadzającym ciepło po Naszym nowym domu. I właśnie w tym celu postanowiłem dla Państwa napisać ten artykuł ...
Czytaj artykuł
Już w czasach wynalezienia ognia ludzie wykorzystywali jego siłę do obróbki termicznej żelaza, stali i metali a także stosowali na szeroką skalę do podgrzewania potraw. Do ogrzewania drewnianych chat wykorzystywano jednokomorowe piece, które prz...
Czytaj artykuł

Nastepne »